Název profese Rezervační agent -recepční
Místo výkonu práce Karlovy Vary
Přidáno 8.7.2024

Zaměstnavatel Czech Travel Co s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67070176

Kontakt: Didenko Victoria, tel.: 777 600 154, e-mail: assistant@czech-travel.cz
První kontakt: telefonicky + 420 777 600 154 (po - pá 9.00 - 16.00 hodin) nebo e-mailem (assistant@czech-travel.cz)
Cestovní agentura v Karlových Varech hledá specialistu na rezervace. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: po-pa 8:00-16:30 h.
Náplň práce: provádění rezervací pro hotel i cestovní kancelář. Uzavírání smluv s partnery. Pracovní zkušenosti budou výhodou.
Znalost ruštiny a němčiny je nezbytna.
POZOR: Životopisy zasílejte pouze na adresu assistant@czech-travel.cz, jinak nebudou brány v úvahu.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Karlovy Vary

Karlovy Vary
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
Advantage Consulting, s.r.o.
Adecco Plzeň PP
Hofmann Wizard s.r.o. - Import

Mzda

od 30330

U společnosti Czech Travel Co s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Rezervační agent -recepční žádná další volná místa

Volné pracovní místo Rezervační agent -recepční je vystaveno v regionu Karlovy Vary .