Název profese Obsluha nářezového centra
Místo výkonu práce Jindřichův Hradec
Přidáno 11.9.2024

Volné od 10.9.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu Intemo s.r.o. na pozici Obsluha nářezového centra do našeho obchodu s dřevařskými materiály.
Máš zájem o různorodou práci v přátelském kolektivu? Baví tě komunikace s lidmi a rád se učíš novým věcem? Potom hledáme právě Tebe!

Místo pracoviště: Intemo s.r.o., U Panelárny 952/III, 377 01 Jindřichův Hradec
Mzda 30.000, - měsíčně/ dle výkonu a zkušeností

Náplň práce:

• Výroba nábytkových dílců
• Práce na CNC strojích Holzma (formátovací pila) a Brandt (olepovačka)
• Optimalizace nářezových plánů na vlastním softwaru
• Pravidelná komunikace se zákazníky i dodavateli.

Naše požadavky:

• Příjemné vystupování a dobrá schopnost komunikace.
• Schopnost pracovat samostatně a efektivně.
• Uživatelská znalost práce na PC.
• Nadšení a ochota k dalšímu sebevzdělávání.

Co nabízíme:

• U nás se můžeš těšit na práci v menším příjemném kolektivu s individuálním přístupem ke každému zaměstnanci.
• Jedná se o práci na naší základně v Jindřichově Hradci v jednosměnném provozu (pondělí - pátek).
• K práci ti poskytneme vše potřebné. Denně se budeš setkávat s novými lidmi a budeš mít prostor pro seberealizaci. Jsme otevření tvým nápadům pro zlepšení chodu našeho obchodu.

Nástup:
• Možný/preferovaný IHNED

Typ pracovního poměru:
• Práce na plný úvazek (HPP)

Chceš se k nám přidat? Těšíme se na tvůj životopis!