Název profese Sociální pracovník
Místo výkonu práce Jindřichův Hradec
Přidáno 21.7.2024

Zaměstnavatel Farní charita Jindřichův Hradec
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 16
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67068982

Co Vás čeká:
- sociální práce s osobami v krizi (např. osoby ohrožené ztrátou bydlení, žijící rizikovým způsobem života, po výkonu trestu, opouštějící výchovná zařízení, bez přístřeší) především v jejich přirozeném prostředí nebo v ambulanci
- provázení procesem jednání se zájemcem o službu, uzavření smlouvy o spolupráci a stanovení, realizace a vyhodnocení individuálního plánu klienta
- vedení kompletní dokumentace, další administrativní a metodické činnosti
- spolupráce s jinými pomáhajícími organizacemi ve prospěch klientů (MěÚ JH a Dačice, Probační mediační služba, ÚP, ...)
Nabízíme:
- zaměstnání na částečný úvazek 0,4 s možnost rozšíření na 0,9 úvazek od 1. 10. 2024
- nástupní mzdu 12 000 Kč za 0,4 úvazek (ve zkušební době); mzda 27 000 za 0,9 úvazek (ve zkušební době), 28000 Kč po zkušební době
- nestereotypní, smysluplnou, kreativní práci v příjemném mladém kolektivu
- profesní růst a další odborné vzdělávání v soc. oblasti
- pravidelnou týmovou nebo individuální supervizi
- 10 dnů dovolené při úvazku 0,4 (22,5 dnů dovolené při úvazku 0,9)
- možnost podílet se na rozvoji práce osobami v krizi v okrese Jindřichův Hradec
Očekáváme/požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon pozice sociálního pracovníka (VOŠs, VŠ)
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- řidičský průkaz typu B - aktivní řidič
- osobnostní zralost, komunikativnost, systematičnost, spolehlivost, schopnost empatie, kreativity a asertivity, schopnost týmové i samostatné práce, ochotu dále se vzdělávat
- uživatelská znalost práce na PC, zvl. Office 365, popř. systému e-quip
- odborné znalosti, zj. v oblasti systému sociálního zabezpečení
- ztotožnění se s hodnotami Charity
- zkušenosti práce s cílovou skupinou výhodou
Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 24. 7. 2024 na email: volnepozice@jhradec.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne ve dnech 26. a 27.8.2024. Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Charita Jindřichův Hradec si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.