Název profese Skladník / skladnice
Místo výkonu práce Hořice
Přidáno 12.8.2024

Zaměstnavatel Hilding Anders Česká republika
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67078998

Požadujeme:
samostatnost, odpovědnost, fyzickou zdatnost, základní znalost práce na PC, řidičské oprávnění VZV - není podmínkou, týmového hráče, zkušenosti na podobné pozici výhodou, nástup ihned

Náplň práce:
přejímání zboží a kontrola dokumentů, které zboží doprovázejí, ukládání, skladování a vydávání zboží, práce ve dvousměnném provozu.

Stabilní zázemí a podpora nadnárodní společnosti, přátelský tým spolupracovníků, možnost pracovního růstu, příspěvek na stravování, firemní benefity.