Název profese Vedoucí provozu kulturního centra s kavárnou
Místo výkonu práce Lázně Bělohrad
Přidáno 1.8.2024

Zaměstnavatel Filipa, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67076376

Požadavky:
- Minimálně SŠ vzdělání, VŠ výhodou
- Zkušenosti v provozní a obchodní činnosti
- Ekonomický přesah - povědomí o nákladech, výnosech, účetnictví, DPH, fakturaci apod.
- Základní představa o marketingových aktivitách a PR
- Silné komunikační dovednosti, příjemné a reprezentativní vystupování, kultivovaný projev, prezentační a organizační dovednosti
- Proaktivní a kreativní přístup - snaha nalézt řešení
- Aktivní znalost AJ
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Flexibilita a ŘP sk. B, ochota cestovat
Náplň práce:
- Řízení a koordinace denního provozu sýpky, správa budovy
- Plánování a organizace akcí a aktivit, zajištění různorodých přání klientů a firem s potřebnou mírou kreativity
- Vedení obchodních jednání, hledání nových příležitostí pro využití kapacity prostorů sýpky, spolupráce s marketingem
- Správa rozpočtu a finančních záležitostí
Nabízíme:
- Práci v unikátním historickém prostředí s geniem loci (Bělohradská sýpka v areálu zámeckého parku)
- Možnost podílet se na vzniku nového kulturního a společenského centra
- Příležitost k profesnímu růstu a rozvoji
- Příležitost využít kreativní schopnosti, možnost přinášet inovativní řešení a nápady pro zlepšení provozu a organizace akcí
- Možnost profesně i finančně růst s daným projektem

Výhody:
5 týdnů dovolené, benefitní systém, firemní akce

Pozice vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP,