Název profese Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce Jeseník
Přidáno 10.8.2024

Zaměstnavatel Smart Module s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby, Absolventy
Počet míst 4
Reference 67073440

Aktualizace 8.8.2024
První kontakt telefonicky nebo osobně ve výrobním závodě na adrese Jaroslava Ježka (areál Fenix) v Jeseníku v pracovní dny v době od 7:00 - 14:00 hod. nebo e-mailem.

Náplň práce:
Montáž stavebních prvků: Provádění montáže prefabrikovaných stavebních prvků, jako jsou okenní a dveřní rámy, stěnové panely, střešní konstrukce apod.
Instalace stavebních materiálů: Instalace různých stavebních materiálů dle projektové dokumentace a pokynů nadřízených.
Manipulace s materiálem: Nakládání, vykládání a přenášení stavebního materiálu na staveništi.
Práce s nářadím: Používání ručního a elektrického nářadí pro řezání, vrtání, šroubování a další činnosti související s montáží.
Kontrola kvality: Provádění kontroly kvality vykonané práce a zajištění dodržování technických norem a předpisů.
Dodržování bezpečnostních předpisů: Dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů na pracovišti, používání osobních ochranných pomůcek.
Spolupráce v týmu: Aktivní spolupráce s ostatními členy týmu a podpora při plnění společných cílů.