Název profese Uklízeč/-ka brigáda
Místo výkonu práce Nechanice
Přidáno 22.8.2024

Volné od 22.9.2024
Zaměstnavatel Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.

Jsme Senior centrum Nechanice s. r. o. – malý penzion pro seniory, poskytujeme kvalitní 24 hodinovou ošetřovatelskou péči.

Nabízíme dlouhodobou brigádu o víkendech a v odpoledních hodinách na pozici uklízeč/uklízečka. Vhodné pro maminky na mateřské dovolené, seniory/seniorky, studenty/studentky.

Náplň práce:

- uklízení vnitřních prostor penzionu, zejména podlahových krytin, oken, dveří, povrchů nábytku a dalšího vybavení pokojů a provozních místností penzionu jako jsou toalety, koupelny, kancelář atd.,
- další úklidové a pomocné práce dle pokynů zaměstnavatele,
- práce ve všední dni 17 - 19,30h,
- práce o víkendu 6-13h,
- zástup za dovolené časové rozmezí dle domluvy,
- pozice je vhodná pro zájemce z Nechanic a blízkého okolí.

Požadujeme:

- dodržování zásad čistoty a hygieny,
- samostatnost,
- lidský přístup ke klientům,
- týmová spolupráce s dalšími zaměstnanci společnosti,
- loajalita k zaměstnavateli,
- praxe v oboru vítána.

Každého nového zaměstnance rádi přijmeme do své firemní „rodiny“.

Životopisy zasílejte na email: tsabak@senior-centrum.cz.