Název profese Servisní technik
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 14.10.2024

Volné od 14.10.2024
Zaměstnavatel Novitim s.r.o.

Přijmeme servisního technika! Láká vás poznávat svět? Hledáme dalšího parťáka, který bude řešit servis technologií u našich zákazníků nejen tady u nás, ale především ve světě. :-) Máte elektrotechnické vzdělání a jste flexibilní? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
• Servis technologií a jejich instalace u klientů
• Testování funkčnosti a případně řešení vyskytnutých technických závad
• Výjezdy hlavně na zahraniční cesty (kratší i delší pobyty) do celého světa
• Komunikace v češtině, i v angličtině – pro domluvu se zákazníky
• Poskytnutí technického poradenství

Nabízíme:
• Motivující ohodnocení dle zkušeností
• Spolupráci i pro čerstvé absolventy
• Využití anglického jazyka
• HPP spolupráci
• Možnost poznávat svět při zahraničních pracovních cestách
• Mobil, notebook
• 5 týdnů dovolené
• Home office
• Příspěvek na penzijní připojištění, stravování...
• Využití jazykových kurzů pro zdokonalování angličtiny
• Další příjemné benefity :-)
• Nástup dle domluvy
• Pracoviště v Pardubicích

Požadujeme
• Elektrotechnické vzdělání s platným osvědčením o odborné způsobilosti podle Zák. 250/2021 Sb. a NV 194/2022 Sb (dříve vyhláška č.50)
• Flexibilitu – poznáte s námi svět na zahraničních cestách u klientů
• Schopnost domluvit se anglicky – na zahraničních servisech
• Samostatnost

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!