Název profese Řidič / řidička
Místo výkonu práce Chlumec nad Cidlinou
Přidáno 20.9.2024

Zaměstnavatel BIKERS CROWN, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67090406

Náplň práce: Náplň práce: rozvoz zboží pro prodejní síti v ČR, práce ve skladu a expedici (vybalování zboží, příprava zboží k rozvozu …), příprava a výpomoc při tuzemských i zahraničních výstavách.
Požadavky: řidičský průkaz skupiny B + E, zkušenost řízení dodávkového vozu a vysokozdvižného vozíku, samostatnost, manuální zručnost, příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti. Řidičský průkaz na motocykl výhodou.
Nabízíme: nákup na zaměstnaneckou slevu, příspěvek na stravné do výše 1500 Kč měsíčně, benefity po uplynutí odpracovaných let, firemní akce, rodičovský příspěvek ve výši 2000 Kč na dítě, dovolená 24 dní, zvýhodněný telefonní tarif pro celou rodinu a zvýhodněné tankování, firemní snídaně apod.
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (7 - 15)