Název profese Účetní
Místo výkonu práce Prasek
Přidáno 27.9.2024

Zaměstnavatel OBEC PRASEK
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67089941

Kvalifikační předpoklady a požadavky:
- Ukončené SŠ vzdělání (nebo vyšší) podmínkou
- Znalost podvojného a mzdového účetnictví
- Vyšší uživatelská znalost modulů MS Office
- Plnoletost, bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům podmínkou
- Praxe ve veřejné správě výhodou
- Samostatnost, pečlivost, schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování, komunikativnost

Pracovní náplň:
- Komplexní zpracování účetnictví pro menší obec s rozpočtem cca 15 milionů korun
- Zpracování mezd včetně souvisejících agend
- Příprava podkladů pro práci dalších oddělení správy obce a související úřady
- Realizace platebního styku s bankou, vedení pokladny, fakturace
- Další administrativa související s pracovní pozicí

Nabízíme:
- Klidné, přátelské pracovní prostředí
- Menší pracovní kolektiv
- Plný pracovní úvazek (práce na dobu určitou do 2/2028 - zástup za mateřskou dovolenou)
- 9 tř. dle nař. vlády č. 341/2017 Sb.
- Nástup dle domluvy