Název profese Řidič/ řidička - kurýr / kurýrka PPL Hradec Králové
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 10.9.2024

Zaměstnavatel Mariána Dostálová
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 67087565

Náplň práce: řidič - kurýr pro rozvoz zásilek DHL express. Depo Hradec Králové. Požadujeme řidičský průkaz sk. B, flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost, trestní bezúhonnost. Víkendy a svátky volné. Pokud rád řídíš a máš rád práci s lidmi, rádi Tě u nás přivítáme a vše naučíme. Pracovní doba od 5.30 - 15.00 . Víkendy a svátky volné.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hradec Králové

Hradec Králové
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha

Mzda

od 33000 do 36000

U společnosti Mariána Dostálová momentálně neevidujeme kromě pozice Řidič/ řidička - kurýr / kurýrka PPL Hradec Králové žádná další volná místa

Volné pracovní místo Řidič/ řidička - kurýr / kurýrka PPL Hradec Králové je vystaveno v regionu Hradec Králové .