Název profese Referent/ka výroby a logistiky
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 18.9.2024

Zaměstnavatel IMG BOHEMIA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087008

NÁPLŇ PRÁCE: Zadávání a tvorba výrobních zakázek, evidence výrobních položek v interním systému, zpracování tabulek, objednávek, tvorba výrobního plánu, komunikace s dodavateli/odběrateli, občasná komunikace v AJ jazyce.
POŽADAVKY: SŠ/maturita, znalost práce na PC, MS Office, samostatnost, ŘP sk.B, ochota učit se nové věci, komunikativní znalost AJ.
NABÍZÍME: práci ve stabilní české rodinné společnosti, zajímavé benefity. Prodloužení smlouvy na NEURČITO. V začátku přeferujeme práci na KRATŠÍ0 ÚVAZEK - sdílené prac.místo.

Zaměstnanecké vhody:
25dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13.a 14.plat, mimořádné odměny,výhodné mobilní volání, možnost dalšího sebevzdělávání, přátelský kolektiv rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy