Název profese Pečovatel/ka (pracovník/ce v sociálních službách) doprovod klientů k lékaři
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 5.9.2024

Zaměstnavatel Domov U Biřičky
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67086191

Požadujeme: minimálně ukončení základního vzdělání (doložené ověřeným vysvědčením z 8 nebo 9 třídy), trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zdravotní způsobilost k výkonu zaměstnání, vyplnění osobního dotazníku a dalších tiskopisů potřebných k nástupu do zaměstnání.
Kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, ne však podmínkou.

Náplň práce: zajišťuje doprovod klientů domova k lékaři do zdravotnického zařízení, doprovod při převozu vozem zdravotní dopravní služby, společnost při čekání u lékaře, dopomoc klientovi např. při oblékání, podání stravy a nápojů atd..

Příjem přihlášek průběžně, zaslání aktuálního strukturovaného životopisu emailem.
Zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, práce formou dohody o provedení práce max. do 300hod/rok nebo dohody o pracovní činnosti, pracovní doba dle potřeby organizace, odměna za vykonanou práci 120,-Kč/hod, práce vhodná pro matky na MD, RD, studenty nebo důchodce při splnění výše uvedených podmínek.