Název profese Obchodní referent / referentka ODD. veřejných zakázek
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 28.8.2024

Zaměstnavatel Ministerstvo obrany
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67083734

2 DPČ po 20 hodinách, možnost prodloužení
Náplň práce:
Vyhodnocení a zabezpečení požadavků v oblasti pořizování majetku a služeb.
Nákup majetku a zabezpečení služeb v souladu s platnými zákony, normami a směrnicemi.
Průzkum a analýza trhu, příprava výběrových řízení, zpracování smluv k pořízení majetku a zpracování kompletní dokumentace výběrového řízení k archivaci.
Sledování dodavatelsko - odběratelských vztahů, daňových a cenových režimů.

Požadujeme:
Minimálně úplné střední vzdělání s maturitou, praxe v oboru výhodou, trestní bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost práce v MS Office.

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na vlf-logistika@unob.cz .
Zapracování pod odborným dohledem, příjemné pracovní prostředí, jistota a zázemí státní organizace, bezplatné parkování, možnost stravování v místě výkonu práce.