Název profese Operátor / operátorka nástřiku výrobků
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 9.8.2024

Zaměstnavatel Trelleborg Bohemia, a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67078751

Náplň práce : ruční aplikace nánosu spojovacího prosředku na výrobky, ruční příprava dílů - rovnání dílů pro strojový nástřík výrobků zařízením SPRIMAG.
Práce na 3 směny (8 hodin - pondělí až pátek)
Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, dobrý zrak. Praxe ve výrobní firmě vítána.
Pracovní poměr na dobu určitou - po zapracování doba neurčitá. Nástup možný ihned nebo dohodou
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování,penzijní připojištění, práce v centru HK,
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: miroslava.kucerova@gumokov, cz, případně tel. kontakt:
495 753 255 (6.00 - 14.00 h)