Název profese Směnárenský pokladník / pokladnice
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 31.7.2024

Zaměstnavatel SUNNY ON-LINE, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67066126

Požadujeme: komunikační dovednosti a příjemné vystupování před lidmi, dobrou znalost místního prostředí, všeobecný přehled, logické myšlení, velmi dobrá schopnost počítat, pečlivost, finanční a trestní bezúhonnost, znalost práce s PC ( excel ), praxe s finanční hotovostí výhodou, jazykové znalosti AJ nebo NJ, chuť pracovat na dobrém jménu společnosti.
Náplň práce: zajišťovat hotovostní směnu peněz, výborný zákaznický servis a přehled ve směnárenské oblasti o zvládat profesionální komunikaci s klientem a jeho obsluhu o být maximálně pečlivý a zodpovědný při práci s hotovostí o spolupracovat s ostatními kolegy na pobočkách o precizní znalost prodeje doplňkových produktů. Zajišťujeme na vlastní náklady: . odborné školení ČNB . vlastní vstupní zaškolení a systém vzdělávání.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hradec Králové

Hradec Králové
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha

Mzda

od 28000 do 33000