Název profese Údržbář - mechanik - provozní technik M/Ž
Místo výkonu práce Dubňany
Přidáno 19.9.2024

Zaměstnavatel RIGUM, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67090269

Pracovní poměr na půl roku s možností prodloužení.
Pracovní náplň: údržba, ovládání a seřizování vulkanizačních lisů, vytlačovacích strojů, údržba a správa areálu firmy.

Očekáváme: prax minimálně 2 roky jako údržbář/ka, řidičský průkaz na VZV, praxe s hydraulikou vítána, časovou flexibilitu, pracovitost, pečlivost a spolehlivost, manuální zručnost a aktivní přístup.

Nabízíme: zázemí a jistotu práce ve stabilním odvětví, stravenkový paušál, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, pracovní doba 6:00 - 14.30 hod, v případě potřeby pohotovosní zásah i mimo pracovní dobu, pracovní smlouva na 6 měsíců, následně smlouvu prodlužujeme.
Nástup možný ihned

V případě, že vás pozice zaujala, pošlete nám Váš strukturovaný životopis na email personalistika@rigum.cz a do předmětu uvádět Údržbář