Název profese Zdravotní sestra (odbornost 913)
Místo výkonu práce Čeložnice
Přidáno 18.9.2024

Zaměstnavatel Charita Kyjov
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67090002

Náplň práce:
Činnosti zdravotnického pracovníka s odborností 913 dle vyhlášky č. 55/2011 Sb., §4
Práce s klienty v pobytovém zařízení dle ordinace praktického nebo odborného lékaře
Komunikace s ošetřujícími lékaři klientů, řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů, komunikace s rodinami klientů
Vyšetření, stanovení ošetřovatelské diagnózy, ošetřovatelského plánu
Požadujeme:
Odbornou způsobilost dle novely zákona č. 96/2004 Sb., zák. č. 201/2017 Sb.
Vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra - ÚSO s maturitou, VOŠ zdrav., VŠ obor zdrav.
Trestní bezúhonnost
Dobrý zdravotní stav
Vstřícnost a empatie k uživatelům domova
Schopnost pracovat samostatně
Velmi dobré komunikační schopnosti
Spolehlivost, pečlivost, pružnost
Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobou nemoc
Plný pracovní úvazek - služby v nepřetržitém provozu
Platové ohodnocení v závislosti na dosaženém vzdělání a délce praxe,
25 dní dovolené
Příspěvek na stravu a další zaměstnanecké benefity
Nástup:
ihned, popř. podle dohody
Případní zájemci se mohou hlásit o podrobnější informace na níže uvedeném kontaktu:
Charitní dům pokojného stáří, Čeložnice 133, 696 51 Kostelec u Kyjova
Vedoucí: Mgr. Soňa Adamcová
tel.: 518 617 423
mobil.: 733 741 438
e-mail: sona.adamcova@kyjov.charita.cz