Název profese Manažer/ka, vedoucí pobočky
Místo výkonu práce Hodonín
Přidáno 13.8.2024

Zaměstnavatel MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67079453

Chcete se stát klíčovou součástí dynamického týmu v jedné z předních pojišťoven na trhu? Hledáme zkušeného a motivovaného manažera/ku, který povede a bude rozvíjet náš tým s cílem dosahovat skvělých výsledků a poskytovat klientům prvotřídní služby.
Tato pozice vám umožní uplatnit vaše dovednosti a zkušenosti v oblasti obchodu, řešení problematiky ve svěřeném regionu. Dále Vám umožní pracovat v přátelském a inovativním prostředí a rozvíjet svou kariéru v oboru s možností růstu a rozvoje do budoucna.
Co budete dělat:
" Vedení a motivace týmu obchodních zástupců, zajištění plnění obchodních cílů.
" Rozvoj a implementace obchodní strategie v souladu s cíli společnosti.
" Poskytování podpory a odborného vedení týmu, zajištění vysoké úrovně zákaznického servisu.
" Monitoring výkonu týmu a pravidelné hodnocení výsledků.
" Aktivní spolupráce s vedením společnosti a podílení se na tvorbě firemní strategie.
Náborový příspěvek až 45.000,-, 4 denní prac.týden, caffeterie, příspěvek na automobil.