Název profese Elektromontér – výroba rozvaděčů (mzda až 45 tis.)
Místo výkonu práce Humpolec
Přidáno 20.9.2024

Volné od 13.6.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Hledáme kvalifikovaného kolegu, nebo kolegyni do našeho týmu na pozici: Elektromontér – výroba rozvaděčů.
Místo výkonu práce:
APPelectric s.r.o., Okružní 1296, 396 01 Humpolec

Náplň práce:
• výroba rozvaděčů, rozvod kabelů a zapojení k jednotlivým prvkům a zapojování rozvaděčů

Požadujeme:
• vyučení nebo SŠ s maturitou v oboru elektro
• osvědčení o odborné způsobilosti elektrotechnika – vyhláška 50/1978 min. § 5
• praxe na pozici elektromontéra výhodou, ale práce je vhodná i pro absolventy
• schopnost číst projekty a technickou dokumentaci
• schopnost jak samostatné práce, tak práce v týmu
• manuální zručnost

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• další vzdělávání
• příspěvek na stravování
• odpovídající mzdové ohodnocení
• práce na HPP, možnost práce i na DPP nebo IČO

Mzdové podmínky:
Mzda až 45 000 Kč.
Jednosměnný provoz, flexibilní pracovní doba.