Název profese Účetní (vhodné i pro OZP)
Místo výkonu práce Frýdek-Místek
Přidáno 11.10.2024

Zaměstnavatel Centrum pečovatelské služby Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67093551

z:2/10/2024 (vhodné i pro OZP)
Náplň práce:
- samostatné vedení účetní agendy příspěvkové organizace
- faktury, obsluha pokladny, bankovní doklady a vnitřní účetní doklady
- čtvrtletní účetní uzávěrky, roční inventarizace majetku, pohledávek a závazků (zaškolíme)
- roční účetní uzávěrky ve spolupráci s hlavní účetní (zaškolíme).
Požadujeme:
- znalost podvojného účetnictví, praxi v oboru minimálně 2 roky, začínající účetní zaškolíme
- znalost práce v MS Office (Word, Excel, Outlook)
- samostatnost, pečlivost při práci, zodpovědnost za výstupy
- ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme:
- nástupní plat 24 000-30 000 Kč dle započitatelné praxe
- po zaučení osobní ohodnocení 3000 - 4000 Kč
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní produkty spoření na stáří
- průběžné vzdělávání v oboru
- dlouhodobou spolupráci a stabilitu zaměstnání v příspěvkové organizaci.
V případě zájmu volejte na tel. 775 790 005 nebo zašlete váš strukturovaný životopis emailem na katerina.surmanova@psfm.cz.