Název profese PHP programátoři - úroveň junioři
Místo výkonu práce Bocanovice
Přidáno 25.9.2024

Zaměstnavatel Babynabytek s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67091237

TŘ z:24/9/2024
Hledáme nového zkušeného kolegu/kolegyni, který/která s námi bude chtít vyvíjet naše e-shopy a webové aplikace, vylepšovat interní systémy, v menší ale stabilní společnosti s pohodovým kolektivem a klidným pracovním prostředím.
Náplň práce:
- vývoj a údržba našich interních systémů (skladový, objednávkový, expediční, fakturační)
- vývoj a údržba našich e-shopů (weby, administrace, importy/exporty/synchronizace).
Požadujeme:
- SŠ s maturitou
- dobrou znalost PHP
- dobrou znalost SQL
- angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace.
Uvítáme:
- orientaci ve webových technologiích, znalost JavaScriptu, HTML a CSS
- zkušenosti s vývojem v nějakém PHP frameworku (např. Laravel) a s psaním MySQL dotazů
- zkušenosti s vývojem v IDE (např. PhpStorm) a se systémem pro správu verzí (např. Git)
- nějakou praxi v oboru.
Osobnostní předpoklady:
- logické a analytické myšlení
- spolehlivost a zodpovědnost
- chuť se učit novým věcem.
Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti fungující již déle než 10 let
- práci v pohodovém kolektivu, ale i samostatně
- partnery pro Vás budou zkušení kolegové
- odpovídající finanční ohodnocení závislé na zkušenostech, s pravidelným navyšováním dle výkonu
- práce v přátelském kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení, bonusy na základě výsledků, notebook, další benefity - jazykové kurzy, vzdělávání, zaměstnanecké slevy.
Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a pošlete nám životopis na emailovou adresu: job@banaby.cz a napište proč byste chtěli pracovat právě u nás.