Název profese Pracovníci údržby
Místo výkonu práce Frýdek-Místek
Přidáno 20.9.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67090286

z:19/9/2024
Náplň práce:
- domovnické práce a další řemeslné činnosti s tím související, jako jsou zámečnické, zednické, instalatérské, zahradnické, sklenářské, malířské a natěračské činmosti při opravách a údržbě objektů a jejich technické vybavení
- úklid a údržba travnatých ploch a komunikačních prostorů
- různé zahradnické práce jako kosení trávy, stříhání keřů a stromů, údržba trávniku, úklid a další drobné práce zahradnického charakteru
- manipulace s nábytkem.
Požadujeme:
- aktivní řidič skupiny B
- manuální zručnost.
Nabízíme:
- po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- stabilní práce v příjemném prostředí Domova pro seniory
- odpovídající platové ohodnocení dle 5. pl. třídy a dle praxe, po zapracování možnost mimořádných odměn
- příspěvek na penzijní připojištění, oběd za cenu 32 Kč, 5 týdnů dovolené
- nástup možný ihned.
Kontakt osobně.