Název profese Vedoucí oddělení
Místo výkonu práce Frýdek-Místek
Přidáno 13.9.2024

Zaměstnavatel Charita Frýdek - Místek
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67088431

z:12/9/2024
Náplň práce:
- organizace, řízení a kontrola činnosti pracovníků v sociálních službách a aktivizačních pracovníků na oddělení
- koordinace přímé obslužné péče v rámci oddělení, odpovědnost za individuální přístup pracovníků ke klientům, respektování práv, spoluvytváří podmínky pro důstojný život
- hodnocení pracovníků, sestavování vzdělávací plány pracovníků
- řízení porad zaměstnanců oddělení
- zabezpečuje dodržování pracovněprávních předpisů, předpisů bezpečnosti a ochranu zdraví při práci a předpisů o požární ochraně
- spolupráce na rozvoji služby, na aktualizaci vnitřních pravidel.
Požadujeme:
* minimální požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání v oborech sociální práce
- zdravotní způsobilost a předložení výpisu z RT
- praxe minimálně 3 roky v sociálních službách, zkušenosti s vedením pracovního týmu
- kladný přístup k cílové skupině osob s duševním onemocněním
- aktivita a ochota zavádění nových metod a postupů
- znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách a vyhlášky č. 505/2006 Sb.
- znalost metod sociální práce a cílovou skupinou osob se sníženou soběstačností.
Osobnostní předpoklady:
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- rozhodnost, spolehlivost, zodpovědnost
- odolnost vůči stresu
- dobré organizační schopnosti
- empatický přístup.
Nabízíme:
- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky
- odpovědnou práci s možnost seberealizace
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- předpokládaný nástup listopad 2024.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 15. 10. 2024 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.