Název profese Administrativní pracovník/pracovnice - plánovači výroby a nákupčí s AJ
Místo výkonu práce Hnojník
Přidáno 12.9.2024

Zaměstnavatel KOMOS Automotive Czech s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67088058

TŘ z:11/9/2024
Náplň práce :
- Zodpovědnost za produkci (plánování výroby a dodávek odběrateli, objednávání požadovaných dílů od dodavatelů)
- Úzká spolupráce s oddělením řízení výroby a montáže
- Podíl na implementaci procesů výroby v nových projektech
- Aktivní komunikace se zákazníky
- Pravidelný reporting.
Požadujeme:
- Znalost AJ , denní komunikace v cizím jazyce
- Znalost MS Office (Excel, Outlook, Word, Power Point)
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Vynikající komunikační a prezentační schopnosti
- Logistické myšlení
- Samostatnost, iniciativa a orientace na výsledek , schopnost pracovat pod tlakem
- Praxe na obdobné pozici není podmínkou avšak výhodou
- Časovou flexibilitu.
Nabízíme:
- Perspektivní zaměstnání, příjemné a dynamické pracovní prostředí
- Pracovní dobu 7:00-15:30 hodin , eventuální změna dle pracovní doby zákazníka
- Stravenkovou kartu, 25 dnů dovolené.
Kontakt emailem.