Název profese Pracovníci údržby a elektrikáři
Místo výkonu práce Frýdek-Místek
Přidáno 3.9.2024

Zaměstnavatel Autodružstvo Frýdek - Místek
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085279

z:2/9/2024
POLEČNOST AUTODRUŽSTVO FRÝDEK-MÍSTEK POSKYTUJE SLUŽBY V RÁMCI AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU JIŽ VÍCE NEŽ 50 LET. V SOUČASNÉ CHVÍLI ROZŠIŘUJEME TÝM NA HLAVNÍ POBOČCE VE FRÝDKU-MÍSTKU KDE HLEDÁME NOVÉ ČLENY DO SVÉHO TÝMU : pracovníci údržby a elektrikáři.
Náplň práce:
- údržba a správa nemovitostí
- opravy elektrozařízení
- drobné elektro opravy.
Požadujeme:
- vyučení v oboru elektrikář
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, snaha učit se novým věcem.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- závodní stravování v pracovišti (kantýna)
- školení hrazené zaměstnavatelem
- zaměstnanecké peněžní dary (narozeninové jubileum, výročí u firmy, apod.)
- nabízíme firemní slevy na služby/materiál.
Požadované vzdělání:
- odborné vyučení
Typ smluvního vztahu:
- pracovní smlouva na neurčito na plný úvazek.
Nabízíme:
- školení hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na stravu, mobilní telefon.
Kontakt emailem.