Název profese Sociální pracovník/pracovnice
Místo výkonu práce Frýdek-Místek
Přidáno 14.9.2024

Zaměstnavatel Charita Frýdek - Místek
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67083185

z:26/8/2024 a:12/9/2024
Náplň práce
- garance sociální práce s klienty
- vedení, vyhodnocení a kontrola zápisů a dokumenty o klientech
- jednání s rodiči a zákonnými zástupci klientů
- analytická, metodická a koncepční oblast sociální práce v zařízení
- základní krizová pomoc a sociální poradenství
- přímá práce s klienty v Klubu.
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb., může být i poslední ročník VOŠ, VŠ
- předložení výpisu z RT
- zdravotní způsobilost (očkování proti hepatitidě B)
- věk minimálně 21 let
- komunikační schopnosti a dovednosti - adekvátně věku klientů
- empatie, otevřenost pro různé úhly pohledu
- schopnost vybudovat si přirozenou autoritu pro klienty
- flexibilita - umět pohotově reagovat na situace (běžné i dilematické)
- samostatnost i týmová spolupráce
- schopnost reflexe vlastní práce.
Doporučené:
- sebezkušenostní výcviky (psychosociální, práce s dětským klientem, se skupinou, motivační rozhovory)
- řidičský průkaz skupiny B
- zájem na průběžném osobnostním rozvoji
- všeobecný přehled o dění v sociální oblasti.
Nabízíme:
- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- možnost seberealizace
- předpokládaný nástup listopad, prosinec 2024.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 09. 2024 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je průběžné, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.