Název profese Mobilní servisní technici (MST)
Místo výkonu práce Frýdek-Místek
Přidáno 20.8.2024

Zaměstnavatel YALE CZ s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67081254

z:19/8/2024
Náplň práce:
- mobilní servisní technik v oblasti manipulační techniky (VZV atp.).
- diagnostika závad, vytipování náhradních dílů pro servisní zásah, provádění servisu, vypracování servisních výkazů, komunikace se zákazníky a zákaznickým servisem na centrále.
Požadujeme:
- praktické zkušenosti na pozici servisního technika nebo mechanika
- řidičský průkaz skupiny B - technik objíždí s firemní servisní dodávkou přidělený region
- řidičský průkaz na VZV případně zajistíme.
Výhodou:
- vzdělání v technickém oboru je výhodou, ale není podmínkou.
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna (sick days navíc)
- stravenkový paušál 116 Kč/den
- služební vozidlo pro cesty po regionu s parkováním v místě bydliště, mobilní telefon i pro soukromé použití.
Více informací v inzerci na https://www.yale.cz/cz/servisni-technik.