Název profese Senioři JavaScript vývojáři
Místo výkonu práce Bystřice
Přidáno 4.7.2024

Zaměstnavatel Pickering Interfaces s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67069247

TŘ z:3/7/2024
Požadavky:
- praxe v programování a tvorbě aplikací
- znalost a využití principů programování OOP a MVC
- znalost Javascript/Typescript, HTML5, CSS, SQL
- schopnost porozumět a pracovat s kódem jiných vývojářů
- dovednost pracovat v týmu, vyjádřit a prezentovat svůj názor
- znalost AJ alespoň na úrovni A2.
Výhodou:
- praxe s programováním v dalších jazycích či zkušenost s agilním vývojem.
Náplň práce:
- vývoj aplikací v klientském a serverovém Javascriptu na Node.js
- spolupráce na analýze a návrhu technického řešení a architektury aplikací
- možnost spolupráce na návrhu a vývoji v dalších technologiích.
Nabízíme:
- máme zájem o kolegu, který doplní náš stabilní tým vývojářů, na dlouhodobou spolupráci
- MZDA DLE DOHODY A ZKUŠENOSTÍ UCHAZEČE + MOŽNOST NAVÝŠENÍ PO ZKUŠEBNÍ DOBĚ
- pružná pracovní doba + 60% home office
- 22-25 dnů dovolené + 3 dny zdravotní volno, stravenky v hodnotě 140,- Kč, 4 x ročně eBenefitová karta v hodnotě 1 000 Kč, příspěvek na jízdné ODIS, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba + 60% home office, možnost jazykových kurzů v pracovní době, další vzdělávání, občerstvení na pracovišti, zajímavá a zodpovědná práce v zahraniční společnosti s možností růstu, perspektiva dlouhodobé spolupráce, společné akce v rámci týmu i celé společnosti.
Životopisy zasílejte v anglickém i českém jazyce, výhodou jsou přiložené ukázky vlastního kódu.