Název profese Pracovníci výroby - obsluha balící linky (vhodné i pro OZP)
Místo výkonu práce Žabeň
Přidáno 27.6.2024

Zaměstnavatel ABEX Substráty a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67067371

z:25/6/2024 (vhodné i pro OZP)
Náplň práce:
- firma je zaměřena na výrobu zahradních substrátů
- obsluha balicí linky, dvousměnný provoz.
Požadujeme:
- zručnost, zdravotní předpoklady (fyzickou zdatnost a dobrou kondici), pracovitost, spolehlivost, samostatnost
- technické myšlení - schopnost seřizování a obsluhy strojů - vše zaučíme.
Výhodou:
- oprávnění či praxe obsluhy VZV
- zkušenost s obsluhou výrobní linky, není podmínkou - zaučíme.
Nabízíme:
- po zapracování možné navýšení mzdy.
Nástup:
- možno ihned
- příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, 3x zdravotní volno, podíly na HV (13. plat), stravenkový paušál 116 Kč/den do mzdy navíc, zajištěné obědy, paušál na očistné do mzdy 1 200 Kč měsíčně, kolektivní akce.
Životopisy nejpozději do odvolání inzerátu na mejl vaclavikova@agrocs.cz, kontakt pouze emailem.