Název profese Stavební zámečník/dělník v kovovýrobě
Místo výkonu práce Domažlice
Přidáno 18.10.2024

Volné od 18.10.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Počet míst 1

INTESCO, s.r.o.

Zabýváme se individuální výrobou a výrobou malých a středních sérií z oceli, nerezové oceli a hliníku.

Máme již více než 30 let zkušeností s průmyslovými dodávkami a s výrobou konstrukcí, zábradlí, přístřešků, schodišť, balkónů, CNC-dílů a montážních dílů.

Nyní hledáme spolehlivého a šikovného stavebního zámečníka (dělníka v kovovýrobě).

Masarykova 545
344 01 Domažlice

Požadujeme:
• Dobrou orientaci v technické dokumentaci, samostatnost, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení, vyučení a/nebo praxi v oboru.
• Znalost německého jazyka výhodou.

Pracovní náplň:
• Výroba plotů, vrat, bran, dveří, ocelových konstrukcí a dílů pro vozidla a průmysl.
• Zámečnické práce (vrtání, řezání, svařování, broušení atd.) - ke své práci budete používat
technickou dokumentaci.
• Zajišťování údržby příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých
opravářských prací.
• Evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce a o pracovní době.

Nabízíme:
• Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci v jednosměnném provozu, dobré platové ohodnocení, příspěvek na dopravu a stravenky.
• Stabilní zaměstnání na plný úvazek.
• Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt:
Lenka Bacherová
Tel: 379 776 000, 379 430 120
Email: bacherova@intesco.eu

Těšíme se na Vás!