Název profese Technik - technolog m/ž
Místo výkonu práce Domažlice
Přidáno 21.8.2024

Zaměstnavatel ROC - Galvanik s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67082117

Náplň práce:
- Vedení přidělených projektů a příslušné technické dokumentace
- Čtení technických výkresů dílů a navrhování nejefektivnějších postupů jejich povrchových úprav, balení a expedice.
- Zajišťování a organizování technologické přípravy výroby, navrhování strojů a přípravků, toku materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek.
- Ověřování nových postupů výroby, sledování a vyhodnocování nákladů
- Optimalizace technologických postupů
- Inovační aktivity, trvalé zlepšování stávajících technologií, vyhledání nových technologií a jejich zavádění do výroby. Spolupráce při výběru dodavatelů a nákupu nových technologií, komunikace s dodavateli, externími poradci, případně úřady
- Dohled nad realizací technologických změn, instalacemi a montážemi technologických zařízení

Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
- Znalost německého nebo anglického jazyka
- Ochotu neustále se vzdělávat, analytické schopnosti, technické myšlení, důslednost, pečlivost a přesnost, aktivní přístup, samostatnost, odpovědnost, organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:
o Zajímavou práci ve stabilní rodinné firmě s velmi přátelským kolektivem
o Zaškolení zkušenými kolegy
o Možnost využití firemní jídelny
o Stravenkový paušál a jiné firemní benefity
o Bezplatné parkování přímo v areálu firmy
o Motivující finanční ohodnocení
o HPP na jednu směnu, rozložení pracovní doby dohodou

Termín nástupu: dohodou

E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7:00 - 14:30 hod.) kontakt.