Název profese Obchodně - technický zástupce m/ž
Místo výkonu práce Domažlice
Přidáno 21.8.2024

Zaměstnavatel ROC - Galvanik s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67082116

Náplň práce:
o Komunikace a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky i akviziční činnost, vedení obchodních jednání, příprava podkladů pro uzavírání obchodních smluv
o Čtení technických výkresů výrobků
o Sestavování kalkulací cen služeb a tvorba cenových nabídek
o Evidence obchodních případů
o Zpracování podkladů pro výrobní dokumentaci
o Poskytování technického poradenství zákazníkům
o Analýza trhu

Požadujeme:
o Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru, vhodné je i vzdělání v oboru obchodního managementu, marketingu nebo příbuzných oborech
o Předchozí zkušenosti vítány, ale zaškolíme i absolventy bez praxe
o Znalost německého nebo anglického jazyka
o Zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup, empatii, komunikativnost, technické myšlení, ochotu neustále se vzdělávat

Termín nástupu: dohodou

Nabízíme:
o Zajímavou práci ve stabilní rodinné firmě s velmi přátelským kolektivem
o Zaškolení zkušenými kolegy
o Možnost využití firemní jídelny
o Stravenkový paušál a jiné firemní benefity
o Bezplatné parkování přímo v areálu firmy
o Motivující finanční ohodnocení
o HPP na jednu směnu, rozložení pracovní doby dohodou

E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7:00 - 14:30 hod.) kontakt.