Název profese Elektromechanik
Místo výkonu práce Horšovský Týn
Přidáno 31.7.2024

Zaměstnavatel AZ-CZECH s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67075944

Hledáme do týmu kolegu na pozici Elektromechanik:
Náplň práce:
- zajištění technické dostupnosti a způsobilosti výrobních strojů a zařízení dle požadavků a rozpočtů společnosti
- instalace a zprovoznění nových strojů
- zodpovědnost za budovu a infrastrukturu, provádění oprav a údržby ve spolupráci s interními a externími partnery
- elektro projekty
- spolupráce s externími dodavateli a ostatními odděleními ve společnosti
Očekáváme:
- elektrotechnické vzdělání
- minimálně 3 roky odborné praxe v oblasti elektrotechniky
- vedoucí elektrotechnik dle §7 nařízení vlády 194/2022 (případě ochota dále se vzdělávat a tento § si dodělat)
- základní znalost MS Office
- dobré komunikační schopnosti, organizační dovednosti a týmového ducha
- základní úroveň angličtiny/němčiny výhodou
Nabízíme:
-nadprůměrné finanční ohodnocení 50 000-60 000 Kč/měsíc
-širokou škálu firemních benefitů
-stravenky (100 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem)
-5 týdnů dovolené
-výkonnostní prémie, letní a vánoční bonusy
- kurzy anglického jazyka
-cafeteria
-příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
-odborné zaškolení
-zázemí stabilní společnosti

zaměstnavatele kontaktujte telefonicky nebo e-mailem