Název profese Vedoucí ekonomického úseku
Místo výkonu práce Varnsdorf
Přidáno 17.9.2024

Zaměstnavatel Stavební bytové družstvo občanů Průkopník
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67089553

[] Místo výkonu práce: Štefánikova č.p. 454
407 47 Varnsdorf 1

Náplň práce:
Zajištění činnosti ekonomického úseku v rozsahu:
- nájemné, mzdy, účtárna a pokladna
Administrativní a organizační záležitosti:
- evidence majetku družstva, členských podílů a hospodaření samospráv
- zajištění daňových záležitostí
- příprava a kontrola podkladů k vyúčtování služeb pro jednotlivé členské
samosprávy
- tvorba ekonomických rozvah pro opravy a rekonstrukce majetku
- součinnost a koordinace podkladů pro dotace
- příprava podkladů z ekonomického úseku pro jednání představenstva,
shromáždění delegátů, porad předsedů a jednotlivých členských samospráv,
- zabezpečení podkladů pro finanční a statistické úřady, banky, pojišťovny, soudy a
úřady práce
- zajištění uzavíraní smluv pro nákup plynu a elektrické energie
- archivace dokladů v rámci ekonomického úseku

Požadavky:
- ukončené VŠ vzdělání ekonomického směru
- manažerské a organizační schopnosti
- znalost práce na PC
- občanská a morální bezúhonnost
- zkušenosti s vedením zaměstnanců

Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- stabilní platové ohodnocení v souladu s vnitřní směrnicí družstva
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění

K zařazení do výběrového řízení zašlete prosím strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem, kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání, kopie případných osvědčení o absolvování dalšího vzdělání či kurzů na e-mail: hynek.raichart@sbdoprukopnik.cz, a to nejpozději do 31. října 2024.