Název profese Obchodní manažer/ka pro zahraniční trh (M+Ž)
Přidáno 13.9.2024

Zaměstnavatel STAVOMONTEX s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67088525

OBCHODNÍ MANAŽER/KA PRO ZAHRANIČNÍ TRH (M+Ž)

Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru Mezinárodní vztahy, dobrou znalost účetnictví, controlingu, plánování rozpočtu a obchodního managementu.
Vynikající znalost tureckého jazyka a základní znalost angličtiny. (v případě neznalosti ČJ, ochota učit se český jazyk)
Pracovní náplň: Vedení kompletní agendy oddělení obchodu pro zahraniční trh.

HLÁSIT SE: Novák Luděk, tel.: 606 264 699 volat v pracovní dny od 7.00 do 17.00 hod., nebo zaslat životopis na e-mail: info@stavomontex.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Děčín

Děčín
32600 - 44000 Kč za měsíc
Personal fabric - agentura práce a.s.
Děčín
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Čáslav
ManpowerGroup s.r.o.
Děčín
Děčín
40000 - 50000 Kč za měsíc
Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Mzda

od 70000 do 70000