Název profese Řidič nákladních automobilů - silničář
Místo výkonu práce Třemošnice
Přidáno 6.9.2024

Zaměstnavatel Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67086272

Místo výkonu práce: Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: řízení, údržba a opravy silničních motorových vozidel nad 12 t, práce spojené s letní a zimní údržbou silniční sítě, riziková práce-vibrační mechanismy a hluk
POŽADAVKY: ŘP sk. C, E, profesní průkaz řidiče,
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 5 dnů sick-days, 5 týdnů dovolené, horní hranice rozpětí pro stravné při pracovních cestách
Nástup dohodou. Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.