Název profese Obsluha ohraňovacího lisu
Místo výkonu práce Chrast
Přidáno 8.9.2024

Zaměstnavatel STROJMONT s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67056055

Místo výkonu práce: Chrast u Chrudimi
Hledáme kolegu do strojírenské výroby.

Pracovní náplň:
Ohýbání plechů pomocí ohraňovacích přípravků vkládaných do lisu podle technologického zadání.

Požadavky
Vyučení v technickém oboru.
Praxe na ohraňovacím lisu (Safan,Trumf) výhodou.
Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci - prostorová představivost.
Zkušenost s ručně ovládaným jeřábem výhodou.
Zkušenost s ovládáním vysokozdvižného vozíku výhodou.
Schopnost používání přesných měřidel - posuvka, výškoměr, úhloměr, úhelnice, metr…
· Manuální zručnost, pečlivost při práci, zodpovědnost.
Organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a samostatnost.
Ochota pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje.
Občas fyzicky náročná práce.

Nabízíme:
Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.
Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci.
Zajímavé mzdové ohodnocení dle praktických dovedností a Vašeho výkonu.
Stravenky, benefitní karta.
Bonusový systém ohodnocení.
Férové jednání, první smlouva na 6 měsíců s 3 měsíční zkušební dobou
Zaměstnanecké výhody: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, bonusový systém ohodnocení.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.