Název profese Řidiči mezinárodní dopravy sk. C
Místo výkonu práce Chomutov
Přidáno 12.9.2024

Zaměstnavatel KAMIPRO s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67087904

V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: kamiprokc@gmail.com, zašlete strukturovaný životopis.

Požadované vzdělání: alespoň jedno z uvedených
- základní vzdělání
- nižší střední odborné
- střední odborné s výučním listem
- střední odborné bez vyučení a bez maturity
- úplné střední všeobecné (gymnázium)
- úplné střední odborné s vyučením i maturitou
- úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení)
- vyšší odborné
- bakalářské.

Upřesňující informace:
Česká rodinná firma se specializací na Velkou Británii hledá řidiče sk. C.

Náplň práce:
- jedná se o jízdy mezi ČR a GB.

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny C,
- kartu řidiče a psychotesty,
- praxi a zkušenosti s řízením nákladních vozidel, nejlépe v mezinárodním provozu,
- spolehlivost, vstřícné jednání, chuť pracovat, časová flexibilita, korektní jednání, zodpovědnost.

Co vám můžeme nabídnout:
- moderní vozový park značky Scania 18t s hydraulickým čelem,
- stáří vozidel do 3 let,
- náborový příspěvek 20 000,- vyplacen po skončení zkušební doby.
Více informací na osobním pohovoru.

Zaměstnanecké výhody:
- tablet s navigací,
- služ. mobil (neomezené volání + 60gb data),
- navigace TomTom GO Expert.,
- školení, vzdělávání,
- možný profesní růst,
- 25 dní dovolené,
- parkování v areálu firmy.