Název profese Finanční poradci junioři
Místo výkonu práce Chomutov
Přidáno 29.7.2024

Zaměstnavatel RSH - realitní společnost, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67075243

V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: pavel.podany@bidli.cz, zašlete strukturovaný životopis.

Požadavky na vzdělání: alespoň jedno z níže uvedených
- úplné střední všeobecné (gymnázium)
- úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení)
- vyšší odborné
- bakalářské
- magisterské.

Upřesňující informace:
Náplň práce:
- komunikace se svěřeným portfoliem klientů
- řešení škodních událostí
- sebevzdělávání formou školení nebo one to one sdílení zkušeností s manažery
- úzká spolupráce s kolegy v dané oblasti.

Profil kandidáta:
- komunikativnost, tzn. nebát se mluvit s lidmi ani se nebát jim zavolat
- orientace na výsledek (a umět nám vysvětlit, co se pod tím skrývá)
- samostatnost a zodpovědnost - budete pracovat s penězi druhých.

Zaměstnanecké výhody:
- vzdělávací kurzy
- příspěvek na volnočasové aktivity
- flexibilní pracovní doba
- částečný home-office
- firemní dětské tábory
- občerstvení na pracovišti
- zvýhodněné mobilní tarify a firemní produkty
- možnost finančního ohodnocení nad rámec fixní odměny.