Název profese Koordinátor/ka příjmu a odbytu obalového materiálu - Mariánské Lázně
Místo výkonu práce Mariánské Lázně
Přidáno 5.9.2024

Volné od 5.9.2024
Zaměstnavatel ELEKTROMETALL s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1

Pracovní náplň:
Systémový příjem / výdej obalového materiálu
Příprava nakládkových / vykládkových listů
Práce v programu SAP, Excel, Outlook
Vedení kont a komunikace s dodavateli / zákazníky
Evidence a pravidelná aktualizace podkladů
Komunikace s centrálou v DE, přepravními společnostmi a s výrobními závody v rámci koncernu

Požadavky:
Komunikativní znalost NJ nebo AJ (slovem i písmem)
Pokročilá znalost práce s PC (Excel, Outlook)
Samostatnost, spolehlivost, důslednost, aktivní přístup
Znalost programu SAP výhodou, není podmínkou

Nabízíme:
Jednosměnný provoz
Zázemí stabilní mezinárodní firmy, týden dovolené navíc (+ jeden den navíc za každých pět odpracovaných let), roční prémie, dárkové poukazy za odpracovaná léta, odměny za zlepšovací návrhy, kulturní a společenské akce
Možnost profesního růstu