Název profese Barista/ka
Místo výkonu práce Mariánské Lázně
Přidáno 11.10.2024

Zaměstnavatel GALA HOTELS, s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67081889

Náplň práce: zajišťuje obsluhu odpovídajícího standardu, dodržuje zásady poctivosti prodeje a ochrany spotřebitele, provádí nabídku jídel a nápojů, přijímá objednávky hostů, provádí zúčtování s hosty, zná technologické postupy přípravy pokrmů a nápojů uvedených v menu, zná značky a druhy nápojů doporučené k určitým pokrmům, odklízí použité nádobí a ostatní inventář, spolupracuje při inventarizacích prováděných na středisku.

Požadujeme: střední odborné vzdělání, zájem o práci v restauraci - jedná se o práci barmanů v Lobby baru, příjemné vystupování, spolehlivost, flexibilita, odpovědnost, loajalita, znalost cizích jazyků (NJ, RJ), praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční motivační odměny, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na životní pojištění a důchodové připojištění.

Pracovní doba: v rozmezí 11:00 - 23:00 hod, v režimu krátký x dlouhý týden.