Název profese Montážní dělníci/ce elektrických, energetických a elektronických zařízení
Místo výkonu práce Kaplice
Přidáno 29.8.2024

Zaměstnavatel XEDOS s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66630201

Montážní dělníci/ce elektrických, energetických a elektronických zařízení - vzdělání základní, pracoviště Kaplice, plný úvazek, zaměstnání na dobu neurčitou. Hrubá mzda od 20160,-- Kč. Požadavky: nutný dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, pracovitost, bezúhonnost.
Náplň práce: jedná se o ruční pájení, ruční osazování plošného spoje součástkami, montáž podskupin a skupin elektronických výrobků.
Kontakt: Nemesh Jana, tel.: 776 887 112, e-mail: asistentka@xedos-stavby.cz
Volat od 8:00-16:00 všední dny. Ověřeno 20.12.2021

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Český Krumlov

Český Krumlov
50000 - 65000 Kč za měsíc
Personal fabric - agentura práce a.s.
Advantage Consulting, s.r.o.
45000 - 50000 Kč za měsíc
FreeCon s.r.o.
JOBSYSTEM s.r.o.
42000 - 47000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
65000 Kč za měsíc

Mzda

od 20160