Název profese Pracovník/ice v oblasti náhradní rodinné péče
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 8.10.2024

Zaměstnavatel Temperi, o.p.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 32
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67094655

Náplň práce:
Doprovázení pěstounských rodin (dle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí) zejména v podobě přímé práce v terénu. Aktivní spolupráce s pěstouny a dětmi svěřenými do pěstounské péče a též i jejich biologickou rodinou, sjednávání cílů spolupráce, poskytování podpory při naplňování práv a povinností pěstounů, vedení dokumentace, spolupráce s OSPOD, návaznými službami a dalšími specialisty, účast na případových konferencích. Nezbytnou součástí práce je pohyb po terénu služebním automobilem.
Požadujeme:
- vzdělání min. VOŠ nebo VŠ orientované na sociální oblast, psychologii, soc. pedagogiku a příbuzné humanitní obory
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost,
- samostatnost, odpovědnost, flexibilita
- psychická odolnost
- schopnost týmové spolupráce, loajalita, aktivní přístup k práci
- ochota učit se nové věci
- dobrá znalost práce na PC (uživatelská MS Office - Word, Excel a další)
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- min. 3leté zkušenosti s prací s rodinami s dětmi, zkušenosti v oblasti náhradní rodinné péče jsou výhodou
Nabízíme:
- kreativní zaměstnání v přátelském a podporujícím týmu na HPP (úvazek 0,8 - 1,0 dle dohody)
- mzda po zapracování od 30 tis. - do 36 tis. + prémie
- pružnou pracovní dobu
- možnost odborného růstu, vzdělávání, supervize
- 5 týdnů dovolené
- služební mobilní telefon, NTB
Místo výkonu práce: terénní sociální práce na území zejm. správní obvodu obce s rozšířenou působností České Budějovice, Třeboň, Kaplice.
Nástup nejlépe od 1.1.2025
Výběrové řízení je pořádáno dvoukolovou formou:
1. kolo: výběr vhodných účastníků dle zaslaných životopisů a oslovujících dopisů
2. kolo: osobní pohovor s vybranými účastníky
Pohovor pro vybrané uchazeče se bude konat v individuálních termínech.
V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete oslovující dopis a strukturovaný životopis.
Dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: hana.francova@tempericb.cz (Předmět emailu: "výběrové řízení PP"). Bližší informace na tel: 702 571 757