Název profese Obchodní a projektový manažer
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 5.10.2024

Zaměstnavatel TKP geo s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67094261

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání; Dobré komunikační a organizační dovednosti; Uživatelská znalost PC (MS Office); Příjemné vystupování; Schopnost rychle se učit novým věcem; Vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci, pečlivost; Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou, znalost NJ, čínštiny a dalších jazyků výhodou; Časovou flexibilitu
Náplň práce:
- Vyhledávání nových zahraničních zákazníků a příležitostí
- Prezentace produktů, zpracování cenových nabídek, objednávek
- Komunikace se zákazníky v AJ
- Související administrativní činnost, kancelářská agenda, marketing
- Projektové řízení svěřených zahraničních projektů
- Spolupráce s interními i externími týmy
Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání v moderním oboru
- Odpovídající platové podmínky
- Nástup možný IHNED
- Doba určitá s možností prodloužení
- Příjemné pracovní prostředí, možnost home-office
- Práci ve firmě orientované na společenskou odpovědnost
- Přátelský a vstřícný pracovní kolektiv
- Rozmanitou náplň práce
- Možnost dalšího sebevzdělávání a osobního rozvoje
- Možnost jazykových kurzů přímo na pracovišti
- Nespočet firemních akcí :-)
Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené + 3 sick days k tomu; Firemní telefon a notebook;
Příspěvek na stravování; Příspěvek na penzijní/životní připojištění; Možnost parkování zdarma
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.