Název profese Odborný/á referent/ka zahraničního oddělení na PF JU
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 5.10.2024

Zaměstnavatel Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67094202

Pracovní náplň:
- zajištění administrativní podpory pro zahraniční cesty a mobility pracovníků a studentů PF JU (např. ERASMUS+)
- vedení evidence zahraničních lektorů a studentů
- zajištění metodické pomoci řešitelům předkládajícím projekty
- příprava průběžných a závěrečných zpráv k projektům týkající se internacionalizace
- spolupráce s katedrami, děkanátem a personálním oddělením
- zajištění programů a zázemí pro konání různých akcí s mezinárodní účastí
- spolupráce s proděkanem/kou pro zahraniční vztahy
- zajištění zahraniční korespondence nutné pro rozvoj mezinárodní spolupráce s partnerskými univerzitami a příprava a administrace bilaterálních smluv
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání
- výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
- velmi dobrou znalost práce na PC - MS Office
- flexibilitu a ochotu se dále vzdělávat
- schopnost samostatné práce
- pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost
- organizační a komunikační schopnosti, příjemné a vstřícné vystupování
Výhodou:
- pracovní zkušenosti na obdobné pozici
- orientace v oblasti vysokého školství
- zkušenosti s programem iFIS, STAG nebo VERSO
Nástup od: od 1.12.2024 / dle dohody
Finanční ohodnocení: dle Mzdového předpisu JU
Pracovní poměr: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou (zástup za mateřskou dovolenou
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte v obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - ODBORNÝ/Á REFERENT/KA ZAHRANIČNÍHO ODDĚLENÍ PF JU do 20. 10. 2024 (včetně) na adresu:
Pedagogická fakulta JU, Petra Čalounová, Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice,
nebo elektronicky na e-mailovou adresu: pcalounova@pf.jcu.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
PF JU si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; jazykové a zeměstnanecké kurzy; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců