Název profese Projektový/á manažer/ka v oblasti měření a regulace řízení kvality
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 25.9.2024

Zaměstnavatel NUMERICA s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67091038

Náplň práce:
- Řízení projektů: zodpovědnost za plánování, organizování, řízení a kontrolu projektu a projektového týmu tak, aby byly splněny požadavky zákazníků ve stanoveném termínu a v rámci rozpočtu, zejména:
o Zajištění a spolupráce při zpracování technické a cenové nabídky,
o smluvní agenda,
o řízení vývoje, realizace a zajištění kvality projektu,
o řízení a spolupráce při zpracování dokumentace (technické a uživatelské dokumentace, dokumentace kvality)
o řízení cash flow projektu a řízení kapacit,
o spolupráce při zajištění materiálu,
o předání zákazníkovi
o komunikace s třetími stranami (zákazník, subdodavatelé a další).
- Orientace v právních předpisech a normách, jejich aplikace při realizaci projektů, přenos informací specialistům.
Dovednosti vhodné pro tuto pozici
- Organizační a komunikační schopnosti,
- technické myšlení a odborné znalosti (nejlépe z oblasti automatizace a řízení)
- schopnost týmové práce,
- zkušenosti případně ochota se zapracovat v procesech systému řízení kvality (ČSN ISO 9001:2015).
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (nejlépe obor elektro-slaboproud, MaR, elektronika, IT nebo jaderné obory, obor není podmínkou),
- znalost anglického jazyka
- ŘP skupiny B.
Oceníme:
- Znalost některých PLC, zkušenosti s programováním,
- schopnost tvorby projektové dokumentace (CAD, ePlan),
- znalost HW komponent a průmyslových komunikací.
Nabízíme:
- Zázemí stabilní české společnosti, příjemné prostředí a přátelský kolektiv,
- zajímavou, dlouhodobě perspektivní práci s pružnou pracovní dobou,
- profesní růst a odborná školení,
- motivující platové ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny).
- možnost zkráceného úvazku
Zam. výhody: Pružná pracovní doba, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování, sick days
Kontakt e-mailem.