Název profese Technik oprav
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 20.9.2024

Zaměstnavatel Avire s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67090292

Společnost AVIRE spojuje vedoucí značky ve výtahovém průmyslu (Janus, Memco, Microkey a Rath) nabízející komunikační techniku a optické závory. Každá značka má silnou pozici na trhu, jedinečnou identitu, odlišný sortiment a dlouhou historii. Výrobci výtahů na celém světě se spoléhají na naše kvalitní výrobky, které jsou určeny pro bezpečnost nás všech.
Naše firemní hodnoty a přístup k našim dodavatelům, odběratelům a kolegům nám pomáhají být úspěšní.
Nabízíme:
- Zajímavou a rozmanitou pracovní náplň.
- Práci v perspektivní zahraniční společnosti.
- Nástup možný ihned.
- Příjemné pracovní prostředí.
- Pružná pracovní doba.
- Týden dovolené navíc.
- Příspěvek na stravu formou stravenkové karty.
- Profesní školení a osobní rozvoj.
- Výuka cizích jazyků v pracovní době.
- Podpora zdravého životního stylu.
- Masáže v pracovní době.
Požadavky:
- SŠ vzdělání v oboru elektro.
- Zkoušky dle NV194 §6 (možno doplnit po nástupu).
- Preferujeme zkušenosti a praxi v oblasti údržby (není podmínkou).
- Uživatelská znalost práce na PC a sady MS-Office
- Anglický jazyk na úrovni alespoň B1
- Samostatnost, zodpovědnost, chuť a schopnost učit se novým věcem.
Popis pozice:
Pracovník oprav zodpovídá za správnou diagnostiku a provedení opravy v souladu s interními postupy a normou IPC 7711/21, správnou dokumentaci závady a včasné dokončení zakázky. Poskytuje zpětnou vazbu pracovníkům výroby, technologie a kvality a podíl se na činnostech servisního technika dle aktuálních požadavků. Komunikuje se zákazníkem v souvislosti s vrácenými produkty.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail jana.novakova@avire-global.com.