Název profese Technicko - administrativní pracovník/ice
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 19.9.2024

Zaměstnavatel PCO - Vrbenská s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 67089828

Pracovní pozice je vyhrazena pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osoby s ID 1. - 3. stupně.
Hledáme pracovníka, který se bude podílet na správě budov a s tím spojenou organizací.
Náplň práce:
Obsluha úseku správy budov
Komunikace a organizace
Standardní obsluha e-mailové korespondence
Komunikace se zákazníky a napříč firmou
Práce v Excelu a vnitropodnikových systémech
Požadujeme:
Organizačně schopného, logicky smýšlejícího člověka
Důslednost, technická zdatnost
Samostatné plnění svěřených úkolů
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Uživatelská znalost práce na PC
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, práci ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem. Práce na zkrácený úvazek 20 hod/týdně - možnost navýšení úvazku.
V případě informací kontaktujte zaměstnavatele telefonicky, případně zašlete písemnou nabídku na e-mail: personal@pco.cz.