Název profese Řídící pracovník/ice v oblasti pobytových sociálních služeb
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 11.9.2024

Zaměstnavatel Auticentrum, o.p.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087757

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Co Vás čeká: řízení provozu a personálu týdenního stacionáře; zodpovědnost za kvalitu poskytované péče v souladu s legislativou a standardy; řízení, motivace a rozvoj podřízených; zodpovědnost za obsazenost směn; denní spolupráce s ostatními službami v organizaci
Požadujeme: zájem o oblast sociálních služeb, chuť pomáhat; budování dobrého jména organizace; praxe v sociální a zdravotní oblasti výhodou; dobré organizační a komunikační dovednosti; schopnost stanovovat a dodržovat cíle, řídit priority; znalost práce na PC na dobré úrovni (MS Office); řidičský průkaz "B"; SŠ/VŠ vzdělání
Očekávejte: 25 dní dovolené; vzdělávání a osobní rozvoj; supervize; příspěvek na penzijní pojištění; příjemné pracovní prostředí
Zaměstnanecké výhody: Teoretické a praktické zaškolení v problematice poruch autistického spektra; možnost profesního růstu
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky.